We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

O Nas

Firma Z4L Sp. z O.O. jest właścicielem szanowanych i uznanych już na rynku e-commerce sklepów internetowych:

www.terazauto.pl
www.dywaniki.com.pl
www.samochodowe.com.pl
www.autoplandeka.pl

Firma posiada własne, nowoczesne i zautomatyzowane hale magazynowe o powierzchni ponad 1200 mkw w których na kilku poziomach magazynowania znajduje się ponad 50 000 produktów, z oferty takich Producentów jak:

RIGUM
Kegel & Błażusiak
Fro-Gum
Pok-Ter

i wielu innych.

Aby uniezależnić się od dostaw zewnętrznych, w roku 2020 otworzyliśmy linię produkcyjną własnych pokrowców samochodowych dedykowanych do pojazdów VAN oraz Busów i aut dostawczych.
Jako jedyni w swojej ofercie posiadamy pokrowce do praktycznie wszystkich konfiguracji tapicerek nawet w najnowszych modelach aut, od samego pokrycia fotela kierowcy, aż po zabudowę 8-9 osobową.

Współpracujemy z wieloma salonami samochodowymi zajmującymi się sprzedażą samochodów nowych, ponieważ jedynie pokrowce które my produkujemy spełniają ich wygórowane oczekiwania.
Naszymi Klientami są Spółki Skarbu Państwa, służby oraz Gminy oraz Ośrodki Pomocy, wsparcia jak i Fundacje.
Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, więc współpracujemy z najszybszymi firmami kurierskimi po to, aby zakup cieszył nawet już następnego dnia po dokonaniu zakupu.

Każdy nasz Klient może być pewien, że zamówienie które złoży w jednym z naszych sklepów zostanie wysłane szybko, skutecznie i w estetycznym, bezpiecznym opakowaniu co zapewni pełne zadowolenie z dokonanego zakupu.
Aby ułatwić zakupy, oferujemy wszystkie możliwe formy płatności – płatność u kuriera podczas dostawy, płatność za pomocą bramek szybkich płatności, płatność zwykłym przelewem bankowym – dla Twojej wygody.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą.

Twoje zamówienie jest dla nas najważniejsze !