We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

Paroprzepuszczalny pokrowiec Optimio do użytku przez cały rok!

Półplandeki ochronne Optimio, ochronią w zimie dach, szyby i lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem lub śniegiem. Osłonią klamki i zamki samochodu, zapobiegając ich zamarzaniu. Ochronią także przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami, a nawet promieniami UV. Dlatego możemy stosować je w każdej porze roku.

Półplandeki WINTER Optimio wykonane są z materiału SPUNBOND – paroprzepuszczalnego, odbijającego większość promieni słonecznych. Dobrej jakości materiał jest trwały i mocny. Samochód przykryty półplandeką Optimio nie ochładza się tak szybko, jeżeli stoi na mrozie, to samo w lecie – przykryty półplandeką Optimio pozostanie w środku chłodny tak jak byłby zaparkowany w cieniu. Pokrowce mają kolor popielaty, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje. Produkt przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Stworzone z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania, przez co pozostawiają dłużej swój samochód na powietrzu. Produkt bardzo łatwy i szybki w montażu. Wystarczy elastyczne pętle pokrowca zakończone bezpiecznymi haczykami zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka (instrukcja montażu poniżej). Pokrowiec trzyma się mocno samochodu i nie przemieszcza się nawet podczas porywistego wiatru. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co zawsze można wozić go ze sobą.

Produkt firmy Kegel-Błażusiak, która jest wiodącym producentem i eksporterem w branży pokrowców samochodowych. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce. Produkt z serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie.